Віталій Федорів: Органи самоврядування мають стовідсотково виконати свої зобов‘язання щодо співфінансування об‘єктів «Великого будівництва»

Сьогодні під час онлайн-наради у голови облдержадміністрації Віталія Федоріва із керівниками структурних підрозділів ОДА, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, головами РДА йшлося про стан реалізації проектів нового будівництва та капітального ремонту амбулаторій, шкіл, садочків та стадіонів у рамках Президентської програми «Велике будівництво».

Віталій Федорів наголосив: «Дієва співпраця Президента, Уряду, обласної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування формують партнерські відносини задля якісного результату реалізації Національної програми «Велике будівництво». Важливим є забезпечення стовідсоткового співфінансування робіт, які здійснюються із державного та місцевого бюджетів».

Зауважувалося, що в рамках Президентської програми «Велике будівництво» реалізовуються проєкти з покращення матеріально-технічної бази та ремонтів Бурштинської центральної міської лікарні, Городенківської ЦРЛ, Долинської багатопрофільної лікарні, Коломийської ЦРЛ, Косівської ЦРЛ, Надвірнянської ЦРЛ, центральної районної лікарні Калуської міської та районної рад, обласної клінічної лікарні, Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні. Загальна вартість цих робіт складає 94,1 млн гривень, у тому числі, 72 млн грн – це кошти субвенції державного бюджету та 22,1 млн грн – місцевого бюджету млн грн. В цілому на виготовлення проектної документації і проведення експертиз, загальні касові видатки з місцевих бюджетів складають 1839,724 тис. грн.

Йшлося і про стовідсокове співфінансування з державного та місцевих бюжетів робіт із капітального ремонту Замулинецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ», будівництва модульного спортивного залу КУ «Молодіжний центр» в селі Королівка Коломийського району та реконструкції майстерні Марківської гімназії з добудовою приміщень дошкільної групи. Також часткове із реконструкції з добудовою Яремчанської ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів, дитячого садка «Сонечко» в селищі Богородчани, реконструкції футбольного поля в с. Черніїв Тисменицького району» та будівництво дитячого садка на 40 місць в селі Верхній Ясенів Верховинського району.

Обговорювали також важливість укладання відповідних угод за результатами тендерних процедур, проведення будівельних й ремонтних робіт у рамках реалізації в області Президентської програми «Велике будівництво».

«До першого вересня необхідно підготувати навчальні заклади, які будуються в рамках проекту «Велике будівництво» до їх відкриття. Важливим є й формувати переліку п’яти шкіл, п’яти садочків та п’яти стадіонів, які мають бути ефективно реалізовані у рамках проекту «Велике будівництво» у наступному році», – зазначив Віталій Федорів.

Також заслухали голів районних державних адміністрацій та міст обласного значення щодо ліквідації наслідків червневого стихійного лиха, зокрема, щодо проведення робіт із відновлення пошкоджених об’єктів соціально-економічної та транспортної інфраструктури.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *