Віталій Федорів провів нараду з керівниками районів, міст та ОТГ щодо протидії поширенню COVID-19

Під час наради йшлося про основні показники захворюваності в області, зокрема, у навчальних закладах. Керівник області зазначив, що наразі різкого спалаху захворюваності на COVID-19 серед учнів та педагогічних працівників не спостерігається, ситуація щодо поширення коронавірусу щоденно моніториться.

«Незважаючи на ріст захворюваності на COVID-19 серед прикарпатців, різкого поширення хвороби серед учнів та вчителів не зафіксовано, – повідомив Віталій Федорів. – Таким чином не бачимо передумов для обов’язкового запровадження в освітніх закладах вимушених канікул».

Посадовець також зазначив, що органам місцевого самоврядування направлено рекомендаційного листа щодо самостійного прийняття рішення про початок позапланових шкільних канікул. Проте у разі різкого збільшення кількості хворих серед учнів і вчителів буде скликана комісія ТЕБ та НС, де може бути прийнято рішення щодо вимушених канікул або дистанційного навчання.

Слід додати, що за останню добу коронавірус підтверджено у 182 жителів області, зайнятість ліжкомість складає 37,3 відсотки. Під час наради йшлося про проведення ПЛР-діагностики на Івано-Франківщині. Зокрема, зазначалося, що в середньому за добу обласним лабораторним центром здійснюється близько 1000 досліджень.

Також обговорювалося дотримання карантинних норм під час масових заходів. Зокрема, з цього приводу Віталій Федорів поспілкувався із священнослужителями релігійних конфесій щодо забезпечення санітарно-епідеміологічних вимог під час богослужінь.

Під час наради розглянуто питання ліквідації наслідків червневої стихії, завершення будівництва пошкоджених інфраструктурних об’єктів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *