Віталій Федорів: Створюючи належну спортивну інфраструктуру, ми відновимо футбольну славу Прикарпаття

На особливому контролі у Президента України Володимира Зеленського і Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля перебуває питання розвитку спортивної галузі. Свідченням цьому є будівництво в кожному регіоні п’яти стадіонів у рамках програми «Велике будівництво».

Нагадаємо, що на Прикарпатті до об’єктів прогарами включено реконструкцію та нове будівництво стадіонів, спорткомплексів, модульних залів та футбольних полів у Івано-Франківську, Брошнів-Осадській об’єднаній територіальній громаді, Коломийському та Тисменицькому районах.

Окрім того, за ініціативи Президента України наступного року програму буде розширено новими об’єктами, серед яких заплановані і об’єкти спортивної сфери.

Про це сьогодні під час робочої поїздки до спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з футболу «Прикарпаття» розповів голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів. Керівник області зазначив, що наразі вже розпочато збір пропозицій, виготовлення кошторисної документації для будівництва нових спортивних об’єктів.

Спілкуючись із керівництвом школи щодо проблематики закладу, Віталій Федорів наголосив: «Розвиток спортивної сфери в області, зокрема футболу, – це відродження славних футбольних традицій Прикарпаття. І щоб відновити визначні досягнення прикарпатських футболістів, ми повинні створити належні умови для занять футболом, а саме, забезпечити спортивні школи необхідною матеріально-технічною базою».

Разом з тим, на думку Віталія Федоріва, важливим є також написання програми розвитку футболу Івано-Франківщини, яка враховуватиме новий територіально-адміністративний устрій.

Зазначимо, що на сьогодні у школі без нормальних умов займаються понад 360 учнів. Через відсутність матеріально-спортивної бази, керівництво школи її орендує. Фінансування закладу здійснюється за кошти обласного бюджету.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *