Віталій Ільчишин: Розбудова якісного транспортного сполучення у гірських районах Прикарпаття сприятиме розвитку туризму

Урамках національної програми «Велике будівництво» на Івано-Франківщині продовжується реалізація масштабного інвестиційного проєкту «Мале Карпатське коло», метою якого є розбудова транспортної мережі у межах трьох західних областей України: Івано-Франківської, Львівської і Закарпатської. Проєкт передбачає будівництво доріг і мостів, які у перспективі об’єднають туристичні «магніти» трьох регіонів, зокрема, мандрівні та курортні центри. Так, серед ключових локацій на Прикарпатті – Вигода, Вишків і Буковель, на Львівщині – Славське, Рожанка (Верхня і Нижня), Сколе та Плай, а зі сторони Закарпаття – Пилипець, Ізки, Синевир та Міжгір’я.

Вчора, 22 жовтня, на Львівщині з метою обговорення ключових етапів реалізації проєкту відбулася робоча нарада, участь у якій від Прикарпаття взяли заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Ільчишин, в.о. начальника ДП «Дороги Прикарпаття Роман Сілецький, заступник начальника Служби автомобільних доріг в області Любомир Семанів, а також голови Долинської, Болехівської та Вигодської територіальних громад.

«Івано-Франківщина – багатий на природні рекреаційні ресурси край. Сприятливе географічне розміщення території робить область ще й туристичним «магнітом», про що свідчить численна відвідуваність регіону мандрівниками не тільки з України, а й із зарубіжжя, – зазначив Віталій Ільчишин. – Розбудова якісного транспортного сполучення у гірських районах Прикарпаття, нові автошляхи, які з’єднають область із сусідніми регіонами, дозволить ще більше розвивати туристичну індустрію, а, отже, сприяти наповненню місцевих бюджетів, дати поштовх до економічного зростання краю».

До слова, у межах проєкту в області передбачено нове будівництво 7 кілометрів доріг та перевалів (Велика Рожанка – Сенечів та Кам’янка – Сукіль), які з’єднають Івано-Франківщину із Львівщиною, а також капітальний ремонт та реконструкція 77 кілометрів автошляхів із велодоріжками, тротуарами, відеонаглядом, вуличним освітленням, захистом русел карпатських річок із новими мостовими переходами. Загалом заплановано капітально відремонтувати понад 380 км доріг загального користування місцевого значення, збудувати 20 км нових доріг, що з’єднають Іван-Франківську, Львівську та Закарпатську області.

Зазначимо, що наразі продовжується розробка проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт доріг, розробка ТЕО, архітектурних рішень, триває будівництво доріг за напрямками, які сполучатимуть певні території.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *