Вітання голови райдержадміністрації з Днем фізичної культури та спорту України!

Шановні спортсмени, тренери, ветерани, прихильники і любителі спорту!

Шановні спортсмени, тренери, ветерани, прихильники і любителі спорту!

Щиро вітаю Вас з Днем фізичної культури і спорту України!
Важко переоцінити значення фізичної культури у повсякденному житті, адже школа спорту культивує в людині життєво необхідні якості – вміння чітко формулювати ціль та послідовно її досягати, шляхетність, ефективна співпраця в команді, вміння підкорювати власний інтерес загальній меті.
Надвірнянщина має міцні спортивні традиції. Чимало наших земляків домоглися високих результатів і на світових аренах. Вагомі спортивні досягнення – яскраве підтвердження цьому, а головне – це добрий приклад для спортсменів-початківців, які приймають естафету з рук майстрів.
Користуючись нагодою, висловлюю глибоку вдячність Вам, шановні спортсмени, наставники, ветерани, за примноження спортивної слави рідного краю.
Бажаю всім тренерам талановитих, наполегливих учнів, ще більше перемог та злетів, гарних уболівальників та усіляких життєвих гараздів. Ви з честю продовжуєте традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації.
Зичу спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог в ім’я процвітання України! Нехай Ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних надвірнянців. 
Нехай принципи олімпійського руху: «Швидше, вище, сильніше!» супроводжують Вас скрізь і завжди!

 

 

Голова районної 
державної адміністрації                                                                                        Олександр Кеніз

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *