Вітання голови Надвірнянської райдержадміністрації Володимира Паська з Днем Національної поліції України

Шановні працівники Надвірнянського відділу поліції та ветерани органів внутрішніх справ!

Прийміть щирі вітання з вашим  професійним святом – Днем Національної поліції України!

Ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, а також надання допомоги тому, хто її потребує. Чіткість і злагодженість Ваших дій, вміння швидко приймати рішення та аналізувати ситуацію – запорука безпеки і спокою в нашому районі.

Тож в цей День прийміть щиру подяку за вашу службу – таку непросту, напружену і таку необхідну для суспільства та прагнення зробити все можливе, щоб люди жили за законами цивілізованого світу.

В день свята з найкращими побажаннями звертаюсь   і  до ветеранів органів внутрішніх справ. Безмежна вдячність  матерям, дружинам тих, хто оберігає спокій наших громадян. Ваша підтримка, душевне тепло і повсякденна турбота допомагають витримувати усі негаразди служби.

Бажаємо  Вам міцного здоров’я, оптимізму, стійкості та успіхів у службі. Нехай Ваші знання, досвід та відданість справі й надалі сприяють утвердженню закону.

Щастя, миру й добробуту Вам та Вашим рідним!

 

 

З повагою,  Володимир Пасько

голова Надвірнянськоїрайонної державної адміністрації

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *