Привітання голови районної державної адміністрації Олександра Кеніза з нагоди Дня Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Щиро вітаю Вас із Днем Збройних Сил України!

У цей славний день вся країна вшановує своїх патріотів, мужніх воїнів, які у нелегкий для країни час героїчно відстоюють незалежність та територіальну цілісність рідної землі.
У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю воїнів, які віддали своє життя за нашу землю, за спокій нашого народу, за майбутнє наших дітей. Їхні подвиги, безмежна відданість і любов до України, мужність та героїзм назавжди збережуться у пам’яті сьогоднішніх та майбутніх нащадків. Вічна їм слава!

Українська армія, фактично відродившись в умовах війни, пройшла нелегкі випробування. За роки війни з російським окупантом вона зміцніла, набула безцінного бойового досвіду і впевненості у своїх силах. Мужність українських військовослужбовців, її вірних синів зламала загарбницькі плани озброєного ворога. І сьогодні Збройні Сили України – це здобуток і заслуга мільйонів українців, справжніх патріотів своєї держави, які щоденно роблять свій внесок у розбудову армії.

Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України! Щиро дякую Вам за самопожертву та героїзм, які Ви проявляєте задля збереження миру на нашій землі. Переконаний, що завдяки Вашій відвазі українська армія стане національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки нашої держави.
Щиро зичу Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, добра, благополуччя та нових звершень у благородній справі служіння своєму народу.

Слава Україні!

Слава Збройним Силам України!

З повагою,
Голова районної
державної адміністрації                                                                                                  Олександр Кеніз

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *