Вітання з нагоди Дня працівників статистики

Шановні працівники статистики області!

У сучасних умовах стрімких змін і перетворень органи державної статистики забезпечують суспільство важливою інформаційною базою для потреб як загальнодержавного, так і регіонального управління, що дає можливість відстежувати основні тенденції соціально-економічного розвитку, здійснювати моніторинг діючих програм і бюджетного адміністрування, оцінювати прогрес, досягнутий в різних сферах діяльності.

Високий професіоналізм працівників органів державної статистики, відданість обраній справі, відповідальне ставлення до неї, багатий досвід, ініціативність та самовіддача є запорукою подальшого розвитку цього важливого сектора державної політики і надійною гарантією своєчасного виробництва якісної статистичної інформації та забезпечення її доступності широкій громадськості.

Бажаємо Вам, шановні працівники органів державної статистики області, міцного здоров’я, благополуччя, добра та достатку, подальшого професійного зростання, невичерпної енергії та наснаги. Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку!

Успіхів вам у праці на благо і процвітання України!

 

З повагою 

Колектив обласної державної адміністрації  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *