Визначені переможці обласної премії імені Патріарха Володимира Романюка та Митрополита Андрея Шептицького

Сьогодні під керівництвом  заступника голови облдержадміністрації Богдана Футерка відбулося засідання обласної комісії з присудження премії імені Патріарха Володимира Романюка та Митрополита Андрея Шептицького в галузі духовної літератури, мистецтва та архітектури.

Важливо, що запроваджена така премія задля вшанування традицій високоморальних українців-духовників, продовження започаткованих ними звичаїв у сучасному сакральному, образотворчому мистецтві та у духовній літературі.

За підсумками таємного голосування у номінації «Духовне друковане слово» перемогли Володимир Качкан та Олег Качкан за книгу «Пастори  слова».

У номінації «Образотворче та сакральне мистецтво» – отець Євген Андрухів УГКЦ за комплекс мозаїчних ікон.

У номінації «Реставрація сакральних об’єктів» – художники-реставратори Ігор Пашанюк та Микола Бріський за настінні розписи першої половини 18 століття церкви Різдва Пресвітлої Богородиці ПЦУ села Криворівня Верховинської територіальної громади.

У номінації «Новостворені сакральні об’єкти» – релігійна громада храму Святителя Миколая ПЦУ міста Івано-Франківськ.

Додамо, що премія імені Патріарха Володимира Романюка та Митрополита Андрея Шептицького в галузі духовної літератури, мистецтва та архітектури – це найвища в області відзнака за вагомий внесок у розвиток літературного, образотворчого, народного мистецтва, архітектури і дизайну, яку щорічно присуджують обласна державна адміністрація та обласна рада.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *