Володимир Пасько взяв участь в щотижневій онлайн-нараді щодо стану проведення вакцинальної кампанії та епідеміологічної ситуації в області

Стан проведення вакцинальної кампанії та епідеміологічну ситуацію в області, а також необхідність закупівлі обладнання для лікарень, визначених для госпіталізації хворих на COVID-19, проаналізували сьогодні на нараді у голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук з керівниками структурних підрозділів ОДА, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, головами райдержадміністрацій, районних рад, міськими, селищними, сільськими головами.
За інформацією профільних структур, за останню добу в області захворіли 322 особи, з них 15 дітей. Госпіталізовано 82 хворих, померло 15. Загалом від ускладнень хвороби померло 2568 хворих,з них 244- упродовж жовтня, а у листопаді уже 127 осіб.

На Прикарпатті медичну допомогу пацієнтам на COVID-19 надають 25 закладів, у яких розгорнуто 2773 ліжка, з них доступом до кисню забезпечено 96,2%.
Відсоток зайнятих хворими ліжок зріс до 76,2%. Станом на 9 листопада на стаціонарному лікуванні перебувають 2135 пацієнтів, з них 140 – у відділеннях реанімації, а 38 – підключені до апаратів ШВЛ і 75% цих хворих є кисневозалежними.

Уже у двох лікарнях – КНП «Калуська міська лікарня» і «Коломийська інфекційна лікарня» – завантаження ліжок складає 100%.
Вакцинальну кампанію в області забезпечують 33 мобільні бригади, 121 пункт щеплення та 9 центрів масової вакцинації.

За останню добу проведено 6721 щеплення. Загалом першою дозою провакциновано 29,7% населення області, повний курс двома дозами отримали 17,9%. Вакцини CoronaVac, Pfizer та AstraZeneca в області є у достатній кількості. Нещодавно в область надійшло додатково 23 тисячі доз AstraZeneca та 35 тисяч Pfizer.
Цього тижня лікувальні заклади отримують кисень від підприємств області – «Карпатнафтохім» та Надвірнянського НПЗ.

Щодо закупівлі обладнання для лікарень, визначених для госпіталізації хворих на COVID-19, то як зазначив директор департаменту охорони здоров’я ОДА Ігор Дмитренко, в більшості заклади повністю відповідають встановленим вимогам у частині необхідного медичного обладнання.
Звертаючись до керівників громад, Світлана Онищук наголосила, що забезпечення роботи пунктів щеплення упродовж усього тижня та мобільних вакцинальних груп – це спільна робота, яка дозволить захистити наших громадян.

«Звертаюся до голів територіальних громад. Прошу забезпечити безперебійну роботу пунктів щеплення у ваших громадах. Ми маємо для всіх бажаючих забезпечити відповідні умови для вакцинації. Профільному департаменту доручаю забезпечити необхідну кількість вакцин», – зазначила Світлана Онищук.
Керівниця також доручила через ЗМІ поширити оперативну інформацію про поступлення вакцини Moderna, яка найближчими днями має надійти в область у кількості 90 тисяч доз.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *