Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Вшанували учасників бойових дій на території інших держав

   

   

15 лютого в м. Надвірна біля пам’ятника воїнам-афганцям відбулося вшанування пам’яті учасників бойових дій на території інших держав та 27-ої річниці закінчення війни в Афганістані. Священики відправили панахиду за загиблими воїнами. До пам’ятника поклали квіти та лампадки.    
У ході заходу було вшановано хвилиною мовчання усіх загиблих на тій війні.
Перед присутніми  виступив голова Надвірнянської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану Анатолій Бичковський, який  привітав та побажав воїнам афганцям міцного здоров’я та миру. Також він зазначив, що воїни афганці зараз захищають нашу Батьківщину на передовій в зоні АТО. Під час молитви були присутні голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, голова районної ради Іван Гурмак, міський голова Зіновій Андрійович, представники трудових колективів та громадськість.Почесними гостями заходу були учасники бойових дій в Афганістані та воїни-інтернаціоналісти, що брали участь у бойових діях на території інших держав.
За військову доблесть, проявлену при виконанні інтернаціонального обов’язку та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав за активну громадську діяльність Спілки  ветеранів Афганістану району нагородили  відзнаками Президента України та грамотами. Всі воїни-афганці району отримали пам’ятні медалі.
У подарунок для присутніх прозвучали патріотичні пісні.  

   

  
  
  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *