Вулицями Надвірної відбувся легкоатлетичний пробіг

   

   
Сьогодні студенти Надвірнянського коледжу та спортсмени-аматори району взяли участь у легкоатлетичному забігу приуроченому до Дня м. Надвірна та Дня фізичної культури та спорту.
  
 Організаторами акції виступили Надвірнянський інформаційно-туристичний центр, Надвірнянський коледж НТУ, Надвірнянська міська рада, міський голова Зіновій Андрійович та за підтримки відділу молоді та спорту райдержадміністрації.
 
    Пробіг провели за маршрутом: вул. Грушевського – вул. В. Великого – вул. І. Котляревського. Стартували бігуни на майдані Шевченка, а фінішували – в міській зоні відпочинку. У проведенні пробігу взяли участь понад 500 студентів. На старті учасників заходу привітав голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз. Побажав  чесної спортивної боротьби, бадьорості духу та перемоги найсильнішому.  Підтримали спортсменів добрими словами та щирими побажаннями заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, міський голова Зіновій Андрійович, директор коледжу Ростислав Нагорний.
 
    Атлетичний забіг складався з двох дистанцій: 5,5 км та 10 км. Учасники  пробігу відзначені у наступних вікових категоріях: до 18 років, після 18 років. Переможці нагороджені грамотами та цінними подарунками. Усім їм бажаємо подальших звершень в спорті та успіху в житті.                            
   Організатори висловлюють подяку СПД Олександру Тисячному, депутатам міської ради Олегу Туєшину, Андрію Яновському та партнерам фото-відеостудії "Відеомонтери". 

     

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *