Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Викиди забруднюючих речовин в атмосферу від стаціонарних джерел забруднення підприємств Надвірнянського району у січні–вересні 2013 року

                         Головне управління статистики інформує.

                         Головне управління статистики інформує.
                  У січні–вересні 2013р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств, розташованих на території Надвірнянського району, викинуто в атмосферу 2,5 тис.т забруднюючих речовин, що на 5,6% менше у порівнянні з відповідним періодом попереднього року. У структурі викидів найбільше (61,6% або 1,5 тис.т) припадало на метан, 17,9% або 441,8 т – на  неметанові леткі органічні сполуки, 9,5% або 234,6 т – на сполуки азоту, 5,8% або 143,4 т на оксид вуглецю. Крім цих речовин, у повітря потрапило                       31,4 тис.т діоксиду вуглецю, який також впливає на зміну клімату.
                У розрахунку на квадратний кілометр території району викинуто1,9 т забруднюючих речовин проти 2,0 т за січень–вересень 2012р., на одну особу– відповідно 21,6 кгпроти 23,0 кг.
 

 В.о. начальника
Головного управління                                                                                                                             О.В.Бліннікова

Підпис

   
© При використанні інформації, посилання на Головне управління статистики                             в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ.
 
 
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *