Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

XVII фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями « Повір у себе»


   


   

Нещодавно в Івано-Франківському обласному академічному ляльковому театрі імені Марійки Підгірянки, відбувся XVII фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями « Повір у себе». В заході було залучено понад 100 дітей з усіх районів Івано-Франківської  області. Організаторами фестивалю є Івано-Франківський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Даний фестиваль проводився з метою сприяння розвитку творчих здібностей дітей  та молоді з особливими потребами, підвищення їхньої самооцінки, впевненості в собі, а також привернення уваги громадськості та державних органів до проблем даної категорії людей.

У фестивалі взяли участь 5 обдарованих  дітей з Надвірнянського району, а саме з м. Надвірна, смт. Делятин, с. Стримба та с. Білі Ослави.

Діти  представляли свої роботи в таких номінаціях як, образотворче мистецтво, декоративно-прикладне мистецтво та музичне мистецтво. В день проведення заходу відбулися виступи учасників, виставка робіт, концерт, нагородження та святковий обід.

Транспорт для перевезення дітей був виділений за сприянням Надвірнянської районної державної адміністрації та відділу освіти РДА.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *