Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

З Днем захисту дітей

Шановні мешканці 
                                            Надвірнянщини!

Шановні мешканці 
                                            Надвірнянщини!

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято
 День захисту дітей.

        Це особливий день не лише для маленьких громадян нашої держави, а й нагадування суспільству про його відповідальність за виховання та захист підростаючого покоління.
        Турбота про кожну дитину, захист її прав, створення гідних умов для її повноцінного розвитку – обов'язок усіх дорослих. Тому саме захист прав дитини є одним з пріоритетних напрямків нашої роботи. Ми підтримуємо дітей, які виховуються в сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу,а також в державних закладах, намагаємося формувати в них почуття приналежності до єдиної родини українців.
Висловлюємо слова щирої вдячності всім, хто своєю працею, громадською діяльністю сприяє становленню юного покоління, хто захищає права дітей, забезпечує їх сімейне виховання, крок за кроком готує до дорослого життя.
Усміхнені личка, палаючі захватом очі, довірливі обійми маленьких рук – це те, задля чого ми живемо на землі. Робити усе можливе, аби життя дітей було щасливим і безхмарним, захищати дітей від гіркоти ранніх розчарувань, оточувати їх турботою і увагою, особливо тих, які залишилися без батьківського піклування, зігрівати їх родинним теплом і любов'ю – святий обов'язок усього суспільства, держави, кожного з нас.

Найкращою гарантією забезпечення сприятливих умов для виховання та розвитку дитини є об’єднання зусиль влади і громади навколо проблем дитинства. Від усього серця бажаємоусім, хто не байдужий до дітей та їхніх проблем, міцного здоров'я, щастя, добробуту, здійснення задумів та мрій. Нехай щедрість та милосердя примножуються з кожним днем заради дітей, заради майбутнього України. Зі святом  Вас! 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *