Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

З нагоди Дня працівника лісу…

  

  
З нагоди дня працівника лісового господарства, яке щорічно відзначається в третю неділю вересня, в ДП “Надвірнянський лісгосп ” відбулося урочисте вшанування найкращих працівників підприємства та привітання лісівників і ветеранів лісової галузі. У святковому засіданні взяли участь голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз,  голова районної ради Іван Гурмак, міський голова Зіновій Андрійович, заступник голови РДА Богдан Зеленчук та колектив підприємства. 
Керівник підприємства, депутат Івано-Франківської обласної ради Руслан Осташук привітав своїх колег із професійним святом та коротко прозвітував про основні показники діяльності у 2016 році. «До свого професійного свята колектив підійшов із вагомими показниками. Зібрано насіння основних лісоутворюючих за 8 місяців 2016 року – 207кг, проведено посіви в розсадниках на площі 0,41га,  посаджено лісових культур навесні 2016 року 67га і заплановано на осінь 50 га, проведено догляди за лісовими культурами на площі 537га,  проведено рубки догляду за лісом на площі 405га, проведено санітарно-оздоровчі заходи за 8 місяців на площі 1554га, освоєно лісосічного фонду 64705 кубометрів, реалізовано лісопродукції на 40912 тис. грн., сплачено податків і зборів до бюджетів усіх рівнів  – 13833 тис. грн. Також він  вручив нагороди кращим працівникам підприємства і ветеранам.
  
У вітальному слові Олександр Кеніз  відзначив ефективність роботи лісівників Надвірнянщини і побажав подальшої праці в такому ж ритмі та ще більших здобутків задля процвітання лісогосподарської галузі.
Найкращі працівники підприємства були нагоджені грамотами, подяками від Державного агентства лісових ресурсів України, Івано-Франківської облдержадміністрації, Надвірнянської РДА, районної ради та Надвірнянської міської ради.      
  
   

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *