За час воєнного конфлікту на Прикарпатті розпочато досудове розслідування понад тисячі злочинів, пов’язаних зі збройною агресією росії

Учора, 30 серпня,  заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Ільчишин взяв участь у координаційній нараді керівників правоохоронних органів області щодо стану протидії кримінальним правопорушенням, у тому числі, вчиненим злочинними угрупованнями, та пов’язаними зі збройною агресією російської федерації проти України.

Під час наради йшлося про те, що правоохоронці області спільними зусиллями підвищили ефективність протидії злочинам у сфері  обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів. Знешкоджено 8 злочинних угруповань. Зокрема,  учасники одного з них вчинили корупційні кримінальні правопорушення у сфері охорони лісових ресурсів.

Разом із тим із початком повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну правоохоронні органи області зіткнулися з новими викликами у протидії злочинності, які потребують невідкладного реагування шляхом узгодження спільних дій.

Відтак, за час воєнного конфлікту на Івано-Франківщині розпочато досудове розслідування понад тисячі злочинів, пов’язаних зі збройною агресією, більшість із яких – за фактами посягання на територіальну цілісність і недоторканність України та порушень законів і звичаїв війни.

На нараді наголошено, що, зважаючи на напружену безпекову ситуацію, постійної уваги потребує стан охорони громадського порядку, попередження, своєчасне виявлення та припинення актів тероризму, проявів антиукраїнської діяльності й спроб дестабілізації суспільства.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *