Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Засідання робочої групи

   

   
     5 квітня відбулося засідання робочої групи з проведення моніторингу стану надання послуг пасажирського  автомобільного транспорту загального користування на території Надвірнянського району. Нараду провів голова районної державної адміністрації Володимир Калічко спільно з першим заступником голови РДА Степаном Іроденком, на якій виступили представники місцевих громадських організацій та члени робочої групи.
Були висунені пропозиції щодо зміни і реорганізації схеми маршрутів пасажирського автотранспорту територією м. Надвірни.
Прийнято рішення створення 2-ох робочих груп у складі, яких працівники санітарної епідеміологічної станції, державної екологічної інспекції, інспекції захисту прав споживачів, управління соціального захисту населення, управління ДАЇ УМВС, державна податкова служба, ОДА, РДА, ЗМІ.

 

 О після наради робочі групи відправились для перевірки та врегулювання питань на місця. В ході перевірки було виявлено та накладено штрафи на 10 перевізників, які здійснюють пасажирські перевезення від універмагу в центрі м. Надвірни, у зв’язку з недотриманням перевізниками вимог до чинного законодавства та Ліцензійних умов в частині забезпечення зберігання транспортних засобів, дотримання режимів праці. Робоча група відвідала автостанцію № 2 Пнівського напряму, оцінивши стан даної автостанції. Працівниками інспекцією захисту прав споживачів звернено особливу увагу на культуру поведінки водіїв, якості надання послуг, наявність в автобусах інформаційних матеріалів для пасажирів, розклад руху перевезень пільгових категорій громадян.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *