Заступник міністра освіти та науки України Ігор Гарбарук ознайомився із матеріально-технічним забезпеченням закладів професійної освіти Прикарпаття

Сьогодні з робочої поїздкою на Прикарпаття завітав заступник міністра освіти і науки України Ігор Гарбарук. Разом із заступницею голови обласної державної адміністрації Світланою Онищук та директором департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА Віктором Кімаковичем він побував у вищому професійному училищі № 7 м. Калуша, Центрі професійно-технічної освіти № 1 м. Івано-Франківська та вищому професійному училищі № 21 м. Івано-Франківська.
Під час поїздки Ігор Гарбурак оглянув матеріально-технічну базу освітніх закладів, поспілкувався із керівництвом педагогічними колективами, майстрами виробничої справи.

За його словами, на сьогодні керівництво держави та Уряду приділяє значну увагу розвитку професійної освіти в Україні.

«Президент України Володимир Зеленський визначає професійну освіту як один із пріоритетів розвитку держави. Його Указом від 30 березня цього року утворено Раду з питань розвитку професійної освіти, яка опікуватиметься питаннями вивчення тенденцій ринку праці, розроблення пропозицій щодо формування сучасних професійних компетентностей у сфері професійної освіти, посилення спроможності даних навчальних закладів», – розповів заступник міністра.

На його переконання, сьогодні чимало підприємств відчувають потребу у висококваліфікованих технічних працівників. Саме тому Уряд звертає особливу увагу на розвиток професійної освіти, адже це – основа поступу економіки країни.

«Оглянувши заклади професійної освіти, ми можемо зауважити, що майже усім їм не вистачає матеріально-технічного забезпечення. І це стосується не лише учнів, здобувачів освіти, а й майстрів, педагогів та керівників закладів, – повідомив Ігор Гарбурак. – Вивчивши ситуацію у галузі професійної освіти, ми зможемо визначити їх потреби задля створення потужної мережі освітніх професійних закладів».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *