Заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук взяв участь у засіданні колегії ОДА

  
Під керівництвом голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука відбулося засідання колегії ОДА.

  
Під керівництвом голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука відбулося засідання колегії ОДА.

Захід розпочався із вручення державних нагород та медалі «За заслуги перед Прикарпаттям» жителям Івано-Франківщини, які багаторічною сумлінною працею, трудовими досягненнями зробили вагомий внесок у розвиток різних сфер регіону.

Відтак із доповіддю про стан справ і перспективи розвитку дорожнього господарства області  виступив начальник Служби автомобільних доріг області Василь Буджак. Посадовець розповів про новели в законодавстві щодо передачі автомобільних доріг загального користування місцевого значення обласним державним адміністраціям, а також створення Дорожнього фонду, з якого спрямовуватимуться кошти місцевим бюджетам на утримання автошляхів.

Про соціальний захист учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції на Сході України у 2018 році присутніх поінформував в.о. директора департаменту соціальної політики облдержадміністрації Віталій Яворський. Він, зокрема, розповів про реалізацію обласної програми підтримки сімей загиблих і постраждалих під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, учасників бойових дій, осіб, які перебували в складі добровольчих формувань для захисту незалежності та територіальної цілісності нашої держави, а також безпосередніх учасників антитерористичної операції. Окреслив основні напрямки роботи щодо надання соціальних гарантій бійцям АТО, зокрема, придбання житла, надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих і постраждалим під час бойових дій, забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування.

Зі станом виконання розпорядження облдержадміністрації від 23.03.2017 року № 136 «Про заходи щодо наповнення місцевих бюджетів області, ефективного та раціонального використання бюджетних коштів і посилення фінансово-бюджетної дисципліни на 2017 рік» доповіла заступник директора департаменту фінансів ОДА Леся Балагура.

Зазначимо, що за результатами колегії було прийнято відповідні рішення та надано необхідні доручення задля усунення недоліків у роботі.
  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *