Завдяки президентській програмі «Велике будівництво» на Прикарпатті продовжується капітальний ремонт та реконструкція приймальних відділень опорних закладів охорони здоров’я, – Андрій Ярмольський

Минулого року в рамках програми «Велике будівництво» в області реалізовувалися проєкти з покращення матеріально-технічної бази та ремонтів дев’яти опорних закладів охорони здоров’я, з яких у п’яти проводиться реконструкція та в чотирьох – капітальний ремонт приймальних відділень невідкладної (екстреної) медичної допомоги.
Задля цього з державного бюджету було спрямовано 52,1 млн. грн. і з місцевого – 2,3 млн. гривень. За ці кошти завершено роботи на чотирьох об’єктах, зокрема, КНП «Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради», КНП «Надвірнянська центральна районна лікарня», КПН «Калуська центральна районна лікарня», КНП «Косівська центральна районна лікарня».

Про це сьогодні розповів перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Ярмольський.

За його словами, на даний час ремонтно-будівельні роботи продовжуються на чотирьох об’єктах. Так, наразі триває ремонт у КНП «Городенківська центральна районна лікарня». Будівельна готовність даного приймального відділення складає 93%. Завершення робіт очікується наприкінці березня.

Також продовжується будівництво відділення екстреної медичної допомоги КНП «Центральна міська клінічна лікарня Івано-Франківської міської ради» в обласному центрі. Даний об’єкт готовий до експлуатації на 68%. Реконструкція відділення екстреної медичної допомоги здійснюється і у Долинській багатопрофільній лікарні. Його будівельна готовність складає 56%. Що ж до приймального відділення КНП «Бурштинська центральна міська лікарня», то слід зазначити, що наразі об’єкт готовий на 83%. Здача в експлуатацію відбудеться орієнтовно до кінця березня.

На переконання Андрія Ярмольського, завдяки Президентській програмі «Велике будівництво», на Прикарпатті вдалося реалізувати чимало соціальних об’єктів: завершити спорудження шкіл, садочків, стадіонів, які були довгобудами, та яких так потребували громади області.

«У рамках програми «Велике будівництво» цього року ми продовжуємо спорудження та реконструкцію приймальних відділень лікарень, – зазначив Андрій Ярмольський. – Переконаний, що дані об’єкти сприятимуть наданню прикарпатцям якісних медичних послуг, забезпечать комфортні умови праці медичним працівникам. А нове сучасне обладнання, яке передбачено для відділень, допоможе своєчасно діагностувати хвороби та надавати більш ефективні медичні послуги».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *