Життя…..Табір…Гори…Бруно Ферреро

 
 

 
 

В рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене»  з 16 по 29 липня в ур. Дримблюшка, що в Білих Ославах, відбувся пластовий табір «Писаний камінь».
Відділ молоді та спорту райдержадміністрації спільно з Станицею Пласту НСОУ  с. Білі Ослави стали організаторами цього табору.
Табір прийняв учасників з Дніпра, Києва, Чернівців, Рахова та Білих Ослав. Гарна погода сприяла таборуванню. Діти мали змогу поринути у чудовий світ карпатських гір. Безліч ігор, забав, теренівок, мандрівок, спортивних змагань.  Вивчали першу медичну допомогу, природознавство, самозарадність, самозахист, куховаріння та багато інших цікавих дисциплін.
Родзинкою табору були мандрівки, в яких найсміливіші пластуни, пройшовши весь Чорногірський хребет, підкорили усі найвищі вершин Карпат: г.Піп Іван, Бербенескул, Гутин-Томнатик, Ребра, Говерла, Петрос. А разом із ними три високогірних озера: Марічейка, Бербенескул, Несамовите…Емоцій не передати…
Пластуни дружать з бібліотекою, тому мандрівки мали спільну ідею: на всіх вершинах мала бути присутня книга. Цією книгою були «Коротенькі історії для душі» Бруно Ферреро. Цих історій є рівно 365-по одній нащодень. Для роздумів, для серця, для душі….
А ще ми відвідали молодіжну акцію за участі пластунів та духовенства УГКЦ, присвячену 150-річчю від дня народження митрополита Української греко-католицької церкви Андрея Шептицького. Відбувався захід на горі Сокіл, у Рожнятівському районі, де, як відомо, знаходиться земельна ділянка, подарована митрополитом УГКЦ під розбудову пластового табору.
Табір закінчився, але у серцях таборовиків залишилася частинка Карпат. До зустрічі в  наступному році.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *