Зустріч з літературним критиком

     В міській бібліотеці для юнацтва відбулась зустріч з доцентом Прикарпатського університету, головою обласної організації НСПУ, літературним критиком Євгеном Бараном, поетом, членом НСПУ Романом Киселюком та молодим поетом, членом літстудії «Нобель» (Івано-Франківськ) Василем Карп’юком. Літератори презентували альманах літфесту ім. Т. Мельничука «Покрова» «26 на Покрову» (2012 р.) та антологію «Футбол-ФЕST» (2012 р.).
«26 на Покрову» – перший неперіодичний альманах фестивалю, до якого увійшло 26 авторів, творчість яких представляє певну ретроспекцію фестивалю: Василь Андрушко, Василь Бабій, Василь Герасим»юк, Петро Мідянка, Євген Баран, Василь Карп’юк , Роман Киселюк. та інші. Їх та їхню творчість представили наші гості, читали поезії, уривки з прозових творів, відповідали на запитання. Цікаво було переглянути відеоролик про вручення Т. Мельничукові Шевченківської премії в м. Київ.
Про те, як українці люблять футбол – захоплюючу, фантастичну гру, у футбольно-атлетичному театралізованому дійстві написали прикарпатські, тернопільські письменники В. Єшкілєв, П. Сорока, Я. Ткачівський, О. Деркачова та інші в антології «Футбол-ФЕST».
Євген Михайлович проанонсував і книгу «Вічний Павло…: спогади про Павла Казимировича Добрянського», який не раз приїздив до нашого міста і спілкувався із своїми шанувальниками.
Всі три книги подаровано для краєзнавчого відділу центральної районної бібліотеки.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *