Зустріч з учнями Пасічнянської загальноосвітньої школи


Однією із форм  інформування про послуги служби зайнятості та надання профорієнтаційних послуг  учнівській молоді.


Однією із форм  інформування про послуги служби зайнятості та надання профорієнтаційних послуг  учнівській молоді.
Так, 20 листопада 2015 року Надвірнянським районним центром зайнятості було організовано та  проведено мобільну акцію для випускників  Пасічнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів 10-11  класів, яких налічувалось близько 35 осіб.
Розпочала захід провідний фахівець Уляна Півторанюк   профконсультаційним уроком «Вибір професії – один з найважливіших життєвих виборів». На заході була запрошена Тетяна Вінтоняк — викладач інформатики, та соціальний педагог Ірина Михайлюк.
Під час уроку  фахівцем було зробленоакцент на  формулі правильного вибору професій «Хочу-Можу-Треба». Спеціаліст наголосила, що відповідно до формули вибору професії, потрібно враховувати три  важливі показники: бажання здобути дану професію, врахувати індивідуальні задатки та здібності, пропозицію роботодавців.
 Під час акції учні пройшли диференційовано-діагностичне опитування за методикою Клімова з метою виявлення інтересу до певного виду професійної діяльності. Зацікавити школярів темою зустрічі допоміг і “Твій профорієнтаційний гороскоп”.
 «Обрати професію – непросте питання навіть для дорослої досвідченої людини, не кажучи вже про молоду людину, яка тільки вступає у доросле життяПрислухайтеся до себе, оберіть ту професію, яка приноситиме Вам задоволення та  матеріальні блага». – наголосила фахівець.
Директор школи Оксана Хімич та заступник директора з навчально-виховної роботи Роман Садрук,  висловили щиру подяку службі зайнятості за проведений захід, адже так важливо отримати  цінну інформацію про світ професій  і надалі проводити роботу для учнів школи, бо дані заняття не зашкодять навчальному процесу, а навпаки допоможуть зорієнтуватися в майбутньому та серйозно замислитись над вибором фаху.

Надвірнянський районний центр зайнятості
відділ активної підтримки безробітних

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *