Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Олег Гончарук: «Тріумф- 2017» – це вшанування праці тих, хто рухається вперед, створює прикарпатський продукт і забезпечує комфортне життя для кожного із нас

В Івано-Франківську вшанували лідерів економічного розвитку за підсумками акції «Тріумф- 2017».

В Івано-Франківську вшанували лідерів економічного розвитку за підсумками акції «Тріумф- 2017».

Подію відвідав голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук з дружиною Людмилою та донькою Валентиною . Очільник Прикарпаття привітав номінантів та переможців акції, а також вручив нагороду у номінації «Лідер впровадження енергоощадних технологій у 2017 році». Зокрема, під час виступу посадовець зазначив, що робота колективів цих підприємств є прикладом для всіх, адже вони щоденно удосконалюються та працюють над собою, тим самим забезпечуючи кращий рівень життя кожному з нас.

«Сьогодні ми вшановуємо працю тих, хто рухається вперед, створює прикарпатський продукт, забезпечує комфортне життя в Івано-Франківську для кожного із нас, – зазначив Олег Гончарук. – Номінація, в якій я маю честь вручити нагороду, є особливо важливою, адже енергозбереження та енергоефективність – це невід’ємна складова не тільки розвитку економіки, але й енергетичної безпеки Прикарпаття і всієї країни».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *