Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Головне управління статистики інформує

Про  роботу  автомобільного  транспорту
Надвірнянського  району  у  січніквітні 2012  року

 

Про  роботу  автомобільного  транспорту
Надвірнянського  району  у  січніквітні 2012  року

 

Головне  управління  статистики  інформує.  Автомобільним транспортом підприємств та фізичних осіб-підприємців району у січні–квітні 2012 року  перевезено 59,0 тис.т вантажів або на 22,7% менше, ніж за січень–квітень минулого року. Вантажооборот збільшивсяна 1,5% істановив  19,7  млн.ткм. 
Послугами   автомобільного транспорту   упродовж   січня–квітня  2012року  скористались  767,6тис.  пасажирів,  що  на  6,5%  менше,  ніж  було у січні–квітні торік. Усі пасажирські перевезення здійснено автотранспортом фізичних осіб-підприємців.

Заробітна плата найманихпрацівників
на підприємствах, в організаціях
Надвірнянського району
у січні–березні 2012 року

 
 Головне управління статистики інформує. Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників, зайнятих на підприємствах, в установах, організаціях (з кількістю працівників 10 і більше осіб), розташованих на території Надвірнянського району, у січні–березні п.р. становила 2693 грн. і перевищила в 2,5 раза рівень мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму для працездатної особи (з 1 січня 2012р. 1073 грн.)та на 14,8% середній рівень заробітної плати по області. Порівняно із січнем–березнем 2011р.заробітна плата збільшилась на 13,2%. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *