Олександр Кеніз взяв участь у робочій зустрічі в облдержадміністрації
Як зазначив Олег Гончарук, покращення погодних умов наразі не передбачається, тому усі профільні служби повинні докласти максимум зусиль задля упередження виникнення надзвичайних ситуацій.
«У зв’язку з опадами та наслідками негоди маємо оперативно виявити та усунути усі завдані збитки, унормувати ситуацію з постачання електроенергії та бути готовими до повторення перебігу подій, оскільки синоптики й надалі передбачають опади та шквалисті пориви вітру», – зазначив очільник області.
Своєю чергою, Олег Мельчуцький висловив прохання звернути увагу на приватний сектор щодо відкачування води з підвалів та залучити соціальних працівників до надання допомоги соціально вразливим верствам населення.
Про наслідки учорашньої негоди поінформував Володимир Стебницький. Він зазначив, що на території Івано-Франківська та в окремих районах області, у зв’язку із сильними дощами, спостерігається різке підвищення води та ускладнення транспортного сполучення. Так, в управлінні організовано діяльність робочої оперативної групи з метою ліквідації негативних явищ, оголошено сигнал «Збір-Аварія» для особового складу Івано-Франківського міського гарнізону.
За попередніми даними внаслідок негоди пошкоджено дах одного житлового будинку у Снятинському районі, в містах Івано-Франківськ, Надвірна та Яремче було підтоплено близько 50 підвальних (цокольних) приміщень в житлових, адміністративних та комерційних будівлях. Підрозділами управління ДСНС в області відкачано воду з 22 підвальних приміщень понад 1585 м. куб. води, відбуксировано з водяних пасток 14 транспортних засобів.
До проведення робіт з відкачування води, витягування транспортних засобів та надання допомоги населенню залучено від управління ДСНС України 62 чоловік та 19 одиниць техніки.
0 Коментарі