В області збільшилася кількість племінних господарств у тваринництві
За результатами роботи регіональної експертної комісії департаменту агропромислового розвитку ОДА з розгляду матеріалів щодо присвоєння відповідних статусів суб’єктам господарювання у тваринництві та відповідно до рішення експертної комісії Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України щодо присвоєння та позбавлення відповідних статусів суб’єктам племінної справи у тваринництві в цьому році трьом суб’єктам господарювання області присвоєно відповідні статуси.