Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Розвиток дорожньої інфраструктури та готовність відповідних служб до погодних умов обговорили під час наради в ОДА

Вчора під час онлайн-наради у заступника голови обласної державної адміністрації Віталія Федоріва обговорили організацію роботи щодо очищення придорожніх насаджень у смугах відведення на дорогах державного та місцевого значення.
«Протяжність доріг державного значення в Івано-Франківській області складає 1008,9 км, – проінформував начальник Служби автомобільних доріг в області Василь Буджак. – Невід’ємною їх частиною є різні види зелених насаджень, які виконують різні захисні функції. До прикладу, укріплення від надмірного зволоження і сповзання схилів, захисту від снігових заносів, шумового забруднення, викидів відпрацьованих газів від транспортних засобів. Тож паралельно із вирубкою дорожні служби проводять роботи із озеленення».

Насадження не повинні погіршувати видимість технічних засобів і утруднювати дорожній рух. На роботи із видалення та прибиранню сухих, аварійних дерев, ліквідації чагарникової порослі, косіння трав, озеленення в межах смуги відведення автомобільних доріг передбачено 1 відсоток коштів від загального фінансування робіт з поточного дрібного та експлуатаційного утримання доріг.

Цього року роботи проводяться з січня на автомобільних дорогах: М-12, Стрий – Тернопіль – Знам’янка – (с. Загір’я, с. Залужжя); Н-09, Мукачево – Львів – (с. Ямниця, с. Тязів, м. Галич); Н-10, Стрий – Чернівці – Мамалига– (с. Хом’яківка, м. Тисмениця); Р-20, Снятин – Тязів – (біля м. Городенки); Р-21, Долина – Хуст – (с. Новоселиця, с. Вигода); Р-24, Татарів – Кам’янець-Подільський – (с. Ценява, с. Шепарівці).

Дороги місцевого значення обслуговує ДП «Дороги Прикарпаття». Звертаючись до керівника служби Андрія Сазонова, Віталій Федорів порекомендував тісно співпрацювати із органами місцевого самоврядування, зокрема, звернутися до керівників громад, щоб вони надали списки тих ділянок, які треба очистити. Адже ця проблема є особливо актуальною у сільській місцевості.

Йшлося також про погіршення погодних умов на Прикарпатті у найближчі дні – метеослужби прогнозують снігопад і похолодання. Втім дорожні служби до негоди готові: у наявності технічні засоби, паливно-мастильні та посипкові матеріали.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *