Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Співбесіда – це важливий етап пошуку нової роботи!

Можливість знайти роботу є у кожної людини, але для того, щоб отримати бажану роботу треба постійно займатися її пошуком.

Можливість знайти роботу є у кожної людини, але для того, щоб отримати бажану роботу треба постійно займатися її пошуком.

         З цією метою 16 травня для безробітних був проведений захід на тему : “Співбесіда з роботодавцем”.

          Визначення мотивації та причин, які зумовлюють фінансову необхідність, потрібність у соціальному признанніпро ці всі фактори безробітні змогли ознайомитись на заході докладно та переглянути відеоролики з тематикою пошуку роботи.

         Безробітні визначали причини, які заважають їм влаштуватися на роботу, всі мали змогу поділитися досвідом у пошуку роботи, зокрема у роботі з особистими контактами.

        «Успіх або неуспіх під час співбесіди залежить не тільки від професійних якостей  – освіти, досвіду, уміння спілкуватися, а й від того, яке перше враження ви справите на роботодавця» – розпочала захід провідний спеціаліст з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Уляна Півторанюк.

            Про помилки при проходженні співбесіди претендентом розповідала спеціаліст, адже важливо представити себе на ділових переговорах у вигідному світлі, і вже під час співбесіди продемонструвати необхідні професійні якості та особистісні риси.

Вагомого змісту набули розкриті в ході інформування питання: що не можна робити на співбесіді, канони  дотримування головних правил, як правильно закінчити співбесіду.


Одне з головних завдань фахівців центру зайнятості – активізація життєвої позиції безробітного та його ставлення до пошуку роботи. Адже багато непрацевлаштованих людей, особливо тих, хто довгий час перебуває на обліку у центрі зайнятості якоюсь мірою починають боятися роботодавців. Саме тому, фахівці ЦЗ і проводять з ними семінари і тренінги, спрямовані на подолання психологічних бар’єрів та на цілеспрямований пошук роботи.


 


Уляна Півторанюк — провідний спеціаліст


з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних


Надвірнянського районного центру зайнятості                  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *