Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Спортивно-краєзнавча молодіжна акція «Листопадовий зрив-2014»

     З ініціативи представників громадської організації «Станиця Надвірна Пласту-Національної Скаутської організації України» сьогодні відбулася спортивно-краєзнавча молодіжна акція «Листопадовий зрив-2014», приурочена 96-й річниці створення  Західно-Української Народної Республіки. В змаганнях взяли участь команди Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Надвірнянського ПТУ №11, Надвірнянського фізико-математичного ліцею і Надвірнянського коледжу НТУ.
        Розпочались заходи біля пам’ятникаТ.Г. Шевченку пісенним виступом та гаслом кожної команди.
          На семи точках міста Надвірної знаходились представники оргкомітету, які давали учням завдання з історії України, краєзнавства тощо.
   Подарунки учасникам змагань від райдержадміністрації вручив начальник інформаційно-аналітичного відділу апарату РДА Тарас Дем’янчук.
          «96 років тому наші предки своїм мужнім вчинком, героїчною акцією, яке увійшло в історію як «Листопадовий зрив», відновили Українську державність на Західній Україні. Така державність на той час вже була встановлена і на Великій Україні у вигляді Української Народної Республіки. Це свідчить про те, що наші предки постійно прагнули до державного утворення, мріяли про створення своєї незалежної держави – України. Тому Вам, молодому поколінню українців, необхідно знати нашу історію і бути готовим боротися за волю нашої держави, так як і в цей час є вороги, які не можуть змиритися з існуванням вільної, незалежної України і які посягають на нашу незалежність і на наші споконвічні землі», – зазначив він.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *