Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Стан виплати заробітної плати на підприємствах, в організаціях міст і районів області на 1 грудня 2014 року

Головне управління статистики інформує. Загальна сумазаборгованості із виплати заробітної плати в цілому по економіці області (включаючи підприємства-банкрути та економічно неактивні підприємства) порівняно з 1 листопада 2014р. зменшилась на 744 тис.грн., або на 5,8%, і на           1 грудня п.р. становила 12,1 млн.грн. Зменшення заборгованості відбулося на підприємствах Долинського, Тисменицького, Коломийського районів, міст Івано-Франківська та Коломиї  на  3,4–61,6%.
Основна частина боргу утворена підприємствами міста Івано-Франківська (8,1 млн.грн., або 66,4% від загальної суми по області), Коломиї (974,4 тис.грн. і 8,1%, відповідно) та Калуша (917,5 тис.грн. і 7,6%). Серед районів обсяги заборгованості були в межах від 106,9 тис.грн. у Калуському   до 416,5 тис.грн. у Коломийському.
Відсутня заборгованість із виплати заробітної плати станом на 1 грудня 2014р. на підприємствах Болехівської, Яремчанської міських рад, Богородчанського, Верховинського, Галицького, Рожнятівського і Тлумацького районів.
В Долинському, Коломийському, Косівському, Надвірнянському, Снятинському та Тисменицькомурайонах увесь борг із виплати заробітної плати утворено на економічно активних підприємствах. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *