Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В Надвірній відкрили Центр надання адміністративних послуг.

 В середу 25 грудня в Надвірній урочисто відкрили Центр надання адміністративних послуг. . Цей ЦНАП — перший з трьох, відкриття яких заплановано в рамках проекту «Підвищення якості та ефективності надання адміністративних послуг населенню Івано-Франківської області через співпрацю громади і влади», який фінансується Європейським союзом. У відкритті центру взяли участь: голова облдержадміністрації Василь Чуднов, директор департаменту економіки облдержадміністрації Володимир Попович, голова райдержадміністрації Юрій Касіянчук,голова районної ради Василь Попович, міський голова Зіновій Андрійович. Приміщення освятили священники УПЦ КП та УАПЦ. Голова ОДА Василь Чуднов та гості оглянули приміщення, ознайомилися з умовами прийому громадян та графіком роботи центру. У своєму виступі голова ОДА відмітив що «виконуючи завдання та доручення Президента України щодо соціально-економічного розвитку регіону влада робить все для створення сприятливих умов для реалізації фізичним та юридичним особам їх конституційних прав, свобод і законних інтересів, для того щоб всі види послуг стали доступнішими для громадян України, для сприяння розвитку малого бізнесу в регіонах».  

 Голова райдержадміністрації Юрій Касіянчук подякував всім службам та організаціям, які стали натхненниками та організаторами відкриття центру: голові правління молодіжного громадського центу «Еталон» Лесі Аронець, департаменту економіки облдержадміністрації в особі директора Володимира Поповича та працівникам райдержадміністрації, яким також побажав плідної та творчої наснаги в роботі.  Голова облдержадміністрації Василь Чуднов та голова райдержадміністрації Юрій Касіянчук відповіли на численні запитання журналістів.       
Принагідно нагадаємо, що відкриття Центру забезпечить комфортні та сприятливі умови мешканцям району при зверненні до органів державної влади. Робота Центру надання адміністративних послуг скоротить час і кошти жителям, сприятиме соціально-економічному розвитку району Діяльність Центру спрямована на забезпечення прозорості та відкритості розгляду звернень, запровадження сучасних форм надання послуг, що сприятиме підвищенню рівня якості життя, і це є одним із пріоритетних завдань райдержадміністрації.
        Надання адміністративних послуг у ЦНАП при Надвірнянській РДА забезпечить відкритість та прозорість їх надання, зрозумілість процедур, оперативність у вирішенні питань та забезпечить доступ суб'єктів звернень до інформації про стан, хід та результати розгляду їх звернень.
         У Центрі надаватимуть 35 адміністративні послуги згідно переліку. Загалом прийом документів здійснюватимуть  3 кваліфікованих адміністратора,  та державних  адміністраторів. Середній час прийому відвідувача становитиме 10 хвилин. Надання адміністративних послуг безкоштовне. Оплата передбачена тільки за ті послуги, які передбачені чинним законодавством.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *