Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В районі реалізовуються завдання Президента до відзначення 200-річчя від Дня народження Тараса Шевченка

 

     

 

     
    13 січня 
голова райдержадміністрації Юрій Касіянчук провів нараду з начальниками відділів,  управлінь РДА, керівниками служб та установ району. Прешим питанням наради було: "Реалізація в районі завдань та доручень Президента України щодо належної підготовки до відзначення 200-річчя від Дня народження Тараса Шевченка".

Голова районної державної адміністрації Юрій Касіянчук зазначив:  «На виконання завдань і доручень Президента України Віктора Януковича святкування 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка має пройти на найвищому рівні, так як постать Тараса Шевченка є невід'ємною частиною історії українського народу. До проведення заходів повинні залучитися усі служби, зокрема широке проведення заходів повинно відбутися у закладах освіти, культури та, особливо, з молоддю». Також Ю. Касіянчук виокремив головні напрямки реалізації поставлених завдань: 

• здійснення комплексу заходів щодо популяризації творчості та постаті Великого Кобзаря; 
• проведення робіт по підготовці об’єктів, пов’язаних з ім’ям Шевченка. 
Висловив щиру вдячність органам, установам і організаціям за плідну співпрацю щодо виконання плану заходів, присвячених відзначенню 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, сподівання, що спільна робота й надалі буде такою ж результативною, а Надвірнянщина  гідно відзначить ювілей Кобзаря. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *