Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Володимир Пасько вшанував учасників бойових дій на території інших держав

Сьогодні, з нагоди 33-ї річниці виводу військ з Афганістану, з метою вшанування пам’яті воїнів-інтернаціоналістів біля пам’ятника воїнам-афганцям відбулося віче-реквієм за участі керівництва районної та міської влади, учасників бойових дій на території інших держав, громадськості краю.

Разом із членами районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану, головою Надвірнянської райдержадміністрації Володимиром Паськом, головою Надвірнянської районної ради Олександром Кенізом, головою Надвірнянської ТГ Зіновієм Андрійовичем хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять усіх воїнів, які загинули на території інших держав, виконуючи свій інтернаціональний обов’язок,  а також поклали квіти до пам’ятного знаку воїнам загиблим в Афганістані. Після чого священнослужителі відслужили поминальну панахиду.

«33 роки минуло, відколи радянські війська почали виходити з території Афганістану. Через афганське пекло пройшли 297 військовослужбовців із Надвірнянщини. Вічна пам’ять воїнам, які загинули в цій неоголошеній, бездумній, надзвичайно трагічній війні. Вічна пам’ять кожному українцю, який був учасником бойових дій на території інших держав. Схиляю голову перед тими, хто зміг повернутися додому. Шановні ветерани, напевно, дуже важко загоїти душевні рани через втрату побратимів, через побачене і пережите. Та багато з Вас, попри гіркі спогади, з часом знову взяли до рук зброю. Коли російські найманці вторглися на нашу землю, ви були одними з перших, хто став на оборону України на Донбасі. Ваш досвід, професійність, бойових дух були так тоді потрібні! Дякую Вам за це», – зазначив  Володимир Пасько.

Опісля очільник району відзначив подяками учасників бойових дій в Афганістані.

Вже восьмий  рік триває російсько-українська війна і, відстоюючи свою територію, ми також боремося за те, щоб більше ніколи жоден українець не віддавав своє життя за чужі імперські інтереси.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *