ЧОМУ ПОТРІБНА ПРОФЕСІЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЕЦЬ?

Носити мундир неважко, а от бути військовим за покликанням — справа не з легких. Така людина повинна бути доброю та чесною, справедливою та сильною духом. Життя військового сповнене стресів та емоційних потрясінь. Адже ситуації, в яких вони опиняються, бувають різними, і їм, як і всім людям, нелегко бачити горе та страждання інших. Бути військовим — означає терпіти різні негаразди. Хтось залишає вдома батьків, хтось кохану, хтось дружину з дітьми. Вони не можуть відмовитися або оскаржити наказ командира. Для них служити своїй країні — найвищий обов’язок.
На даний час професія військовослужбовця є напевно найактуальнішою для чоловіків, які не тільки шукають роботу, але й вважають своїм обов’язком стати на захист Батьківщини. Саме з цією метою Надвірнянським районним центром зайнятості 27 жовтня проведено семінар – презентацію професії «військовослужбовець».
Даний захід відбувся за участю представників військових частин: молодшого сержанта 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади м. Коломия Уляни Гриців; старшого матроса 10-ї бригади морської авіації м. Миколаїв Оксани Потапової; старшого прапорщика 14-ї окремої механізованої бригади м. В.Волинськ Руслана Дуда; майора 128-ї окремої гірсько – піхотної бригади м. Мукачеве Віктора Михайлишин, заступника військового комісара з територіальної оборони майор Надвірнянського районного військового комісаріату Любомира Дедерчука.
Розпочав семінар директор центру зайнятості Володимир Петрішак, який ознайомив присутніх зі станом ринку праці району, наголосивши на актуальності військових вакансій та гідній заробітній платі. Представники військових частин надали інформацію про умови та порядок проходження військової служби за контрактом, військові професії і посади, грошове та матеріальне забезпечення, умови проживання, соціальні гарантії та можливості подальшого навчання.
Професія військовослужбовець одна з найпочесніших у світі. Ці люди стоять на варті миру та спокою. Разом із витривалістю та незламністю вони несуть у своєму серці добро, патріотизм та чесність, що змушує усіх людей із повагою ставитися до них. Тому кожному з нас потрібно рівнятися на них.
 
 
Надвірнянський районний центр зайнятості

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *