Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Дієвий діалог з активом Надвірнянського міського осередку ВУТ «Просвіта» ім. Т.Г. Шевченка

   

   
Вчора, 21 грудня з ініціативи керівництва та активу Надвірнянського міського осередку ВУТ «Просвіта» ім. Т.Г. Шевченка в будинку просвіти відбулась зустріч голови районної державної адміністрації Олександра Кеніза та заступника голови райдержадміністрації Богдана Зеленчука.

  Під час відвертого діалогу обговорили питання соціально-економічного розвитку району. Голова райдержадміністрації відповів на запитання учасників зустрічі, вислухав пропозиції представників громадськості, інформував про своє бачення шляхів вирішення найгостріших проблемних питань подальшого розвитку економіки та соціальної сфери Надвірнянщини.   Зокрема, адміністративно-територіальну реформу, стан розвитку та проведення реформування в галузі освіти, охорони здоров’я та затвердження бюджету на 2016 рік.

   «Вважаю, що відвертість і конструктивний підхід до вирішення актуальних питань життєдіяльності територіальних громад повинні ґрунтуватися на баченні перспектив розвитку району, подальшої розбудови суспільних і соціально-економічних відносин в усіх населених пунктах. Надання якісних послуг населенню  залишається першочерговим завданням органів виконавчої влади» – зазначив посадовець.

  Підсумовуючи спілкування, голова райдержадміністрації запевнив, що в повсякденній роботі буде відкритий для діалогу із громадськими активістами району й докладе максимум зусиль, щоб край подолав найгостріші проблеми і став успішним в соціально-економічному плані.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *