Компанія «Електролюкс Україна» запрошує на роботу

08 червня за участю голови райдержадміністрації Олександра Кеніза та голови районної ради Івана Гурмака відбулася зустріч з директором ТОВ «Електролюкс Україна» Артуром Фелісяном та представником компанії Наталею Анисків. У нараді також приймали участь заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, заступник директора Івано-Франківського обласного центру зайнятості Тарас Басюга та директор Надвірнянського районного центру зайнятості Володимир Петрішак.
Під час зустрічі обговорили питання залучення безробітних, які перебувають у Надвірнянському центрі зайнятості на роботу.   На підприємство «Електролюкс Україна», що знаходиться в Івано-Франківську потрібні спеціалісти виробничих професій.  «Електролюкс Україна» спеціалізується на виготовленні пральних машин. Найбільш потребуючі професії: оператор виробничої лінії та оператор складу.
Керівництво компанії ТОВ «Електролюкс Україна» запевнило, що забезпечить своїх робітників спецодягом, та 70% знижкою на обіди. Середня заробітна плата від 3,500 тис. грн. та вище. Після року роботи на підприємстві, гарантує соціальний пакет (медичне страхування та в подарунок пральна машина).
На завершення зустрічі керівництво району пообіцяло сприяти в залученні працівників та проведенні широкої інформаційної кампанії.    

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *