Олександр Кеніз: призначення житлових субсидій для населення сьогодні є одним із найактуальніших питань

       Призначення житлових субсидій для населення сьогодні є одним із найактуальніших питань,  адже це є важливий інструмент соціального захисту в умовах підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.Незважаючи на спрощену системуоформлення субсидій, запитань у людей все ж таки не меншає. Як і очікувалось, українці почали активно звертатися в управління соціального захисту населення за консультаціями та роз’ясненнями. Не стали виключенням і жителі нашого району.  Тому на даний час важливим питання є забезпечення оперативного оформлення документації по субсидіях.
        Головою Надвірнянської районної державної адміністрації Олександром Кенізом було видано розпорядження № 224 від 09.10.2014року  «Про внесення змін та доповнень до розпорядження райдержадміністрації від 20.05.2015р №87 « Про організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру в районі». Згідно цих змін до програми щодо організації громадським та інших робіт тимчасового характеру включено такий вид робіт, як: « Інформування населення про порядок отримання житлових субсидій та робота з документацією». 
        Відповідно до даного розпорядження директору Надвірнянського районного центру зайнятості Володимиру Петрішаку доручено залучити до даного виду робіт безробітних, які перебувають на обліку. Фінансування цих робіт буде здійснюватися за рахунок  коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
          Безробітні, які будуть брати участь у громадських роботах виконуватимуть роботу з інформуванням населення про можливість отримання житлових субсидій, розповсюджуватимуть інформаційні матеріали, проводитимуть технічну обробку документації. 
      Залучення безробітних до громадських робіт даного характеру і справді є суттєвою допомогою для працівників соцзахисту, адже  знімає частину навантаження зі спеціалістів, які здійснюють основну роботу з оформлення субсидій.
      Сподіваємося, що організовані головою Надвірнянської районної державної адміністрації Олександром Кенізом та службою зайнятості громадські роботи сприятимуть покращанню поінформованості населення про можливість та порядок отримання житлових субсидій та допоможуть справитися з великим напливом людей, а безробітним забезпечать фінансовупідтримку у період пошуку ними підходящої роботи.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *