Підписано Указ Президента України про відзначення 26-ї річниці незалежності України

15 травня Президент України Петро Порошенко підписав Указ №132/2017 «Про відзначення 26-ї річниці незалежності України».

15 травня Президент України Петро Порошенко підписав Указ №132/2017 «Про відзначення 26-ї річниці незалежності України».

Відповідно до Указу, Кабінету міністрів України доручено утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення 26-ї річниці незалежності України, розробити відповідний план заходів.

З нагоди Дня незалежності цьогоріч 23 серпня у місті Києві та інших населених пунктах, закордонних дипломатичних установах України відбудуться офіційні церемонії урочистого підняття Державного прапора України, інші заходи, спрямовані на виховання поваги до державних символів України, а 24 серпня – парад військ на вулиці Хрещатик та майдані Незалежності у столиці України – місті Києві, урочисті заходи за участю представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, народних депутатів України, борців за незалежність України у XX столітті, учасників антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, представників релігійних організацій, громадськості.

Також Указом передбачені церемонії покладання квітів до пам'ятників і пам’ятних знаків, місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України, загиблих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях,  наукові, освітні заходи, культурно-мистецькі, спортивні, інші патріотично-виховні акції.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *