Піклуємось про сім’ю загиблого Героя
![](/sites/default/files/images/Ломей 006.jpg)
![](/sites/default/files/images/Ломей 001.jpg)
![](/sites/default/files/images/Ломей 006.jpg)
![](/sites/default/files/images/Ломей 001.jpg)
16 березня сім’ю загиблого учасника АТО Дмитра Ломея відвідали перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Крицький, заступник голови райдержадміністрації Тарас Олендій, начальник відділу архітектури, містобудування, містобудівного кадастру та житлово-кумунального господарства райдержадміністрації Тарас Угринчук та заступник керівника виконавчого апарату районної ради Ігор Писклинець.
Також представники влади оглянули земельну ділянку та недобудований житловий будинок, який перебуває у приватній власності. Спільно з сільським головою, представниками Правого сектору та влади вирішено, що вказаний варіант є найбільш привабливим в плані ціни і можливості спільними зусиллями до кінця року завершити будівництво і ремонт житла для сім’ї загиблого у зоні АТО Дмитра Ломея. Вирішено провести нараду за участі власника земельної ділянки та недобудованого житлового будинку для узгодження матеріальних та юридичних аспектів справи.
В зв’язку з цим вчора, 19 березня, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Крицького відбулась нарада з начальниками відділів та управлінь РДА, районної ради та представниками благодійного фонду, Правого сектору та власника ділянки і житла. Обговорювали надання допомоги у забезпеченні житлом сім’ї загиблого у зоні АТО Дмитра Ломея.
Підсумовуючи, Андрій Крицький зауважив, що турбота про цю родину – одне з першочергових завдань районної влади і дав відповідні протокольні доручення.
![](/sites/default/files/images/Ломей 006.jpg)
![](/sites/default/files/images/Ломей 001.jpg)
16 березня сім’ю загиблого учасника АТО Дмитра Ломея відвідали перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Крицький, заступник голови райдержадміністрації Тарас Олендій, начальник відділу архітектури, містобудування, містобудівного кадастру та житлово-кумунального господарства райдержадміністрації Тарас Угринчук та заступник керівника виконавчого апарату районної ради Ігор Писклинець.
Також представники влади оглянули земельну ділянку та недобудований житловий будинок, який перебуває у приватній власності. Спільно з сільським головою, представниками Правого сектору та влади вирішено, що вказаний варіант є найбільш привабливим в плані ціни і можливості спільними зусиллями до кінця року завершити будівництво і ремонт житла для сім’ї загиблого у зоні АТО Дмитра Ломея. Вирішено провести нараду за участі власника земельної ділянки та недобудованого житлового будинку для узгодження матеріальних та юридичних аспектів справи.
В зв’язку з цим вчора, 19 березня, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Крицького відбулась нарада з начальниками відділів та управлінь РДА, районної ради та представниками благодійного фонду, Правого сектору та власника ділянки і житла. Обговорювали надання допомоги у забезпеченні житлом сім’ї загиблого у зоні АТО Дмитра Ломея.
Підсумовуючи, Андрій Крицький зауважив, що турбота про цю родину – одне з першочергових завдань районної влади і дав відповідні протокольні доручення.
0 Коментарі