Прийняття в експлуатацію житла, нежитлових будівель та інженерних споруд за містами та районами області у січні–вересні 2016 року

Головне управління статистики інформує. У січні–вересні 2016р. в області прийнято в експлуатацію 334,9 тис.м2 загальної площі житла, що на 25,6% менше порівняно з відповідним періодом минулого року.  

Головне управління статистики інформує. У січні–вересні 2016р. в області прийнято в експлуатацію 334,9 тис.м2 загальної площі житла, що на 25,6% менше порівняно з відповідним періодом минулого року.  
В територіальному розрізі зменшення обсягів прийнятого в експлуатацію житла відбулося у місті Болехові, Калуському, Галицькому, Снятинському, Тисме­ницькому, Городенківському та Долин­ському районах на 7,3–16,1%; у містах Калуші, Коломиї, Яремче, Надвірнянському, Тлумацькому та Рогатинськомурайонах – на 24,7–42,3%, в обласному центрі – у 2 рази. Більше, ніж у січні–вересні 2015р. прийнято в експлуатацію житла у місті Бурштині (на 6,5%), Богородчанському (на 4,1%), Косівському (на 6,4%), Рожнятівському (на 6,4%), Коломийському (на 31,3%) та Верховинському (в 1,8 раза) районах.
За обсягами прийнятого в експлуатацію житла першість посідає Івано-Франківська міська рада (23,7% загальнообласного обсягу). Також значною є частка Тисменицького (12,8%), Коломийського (7,8%), Надвірнянського (6,6%), Богород­чанського (6,3%), Косівського (6,2%) та Рожнятівського (6,1%) районів. Частка міст Коломиї, Калуша, Яремчанської міської ради, Калуського, Долинського та Снятинського районів коливається в межах від 4,6% до 2,1%, решти районів – не перевищує 2%.
У розрахунку на 10 тис. осіб в області прийнято 2,4 тис.м2 житла, що відповідає 4 місцю серед регіонів України. При цьому, територіальна диспропорція за даним показником складає 16,1 раза: максимальне значення у січні–вересні 2016р. спостерігалося в Яремчанській міській раді – 6,7 тис.м2, мінімальне – у Рогатинському районі – 414,6 м2.
Середній розмір помешкання по області становив 132 м2 загальної площі. Серед міст і районів області найбільше значення цього показника спосте­рігається у Яремчанській (228 м2), найнижче – у Івано-Франківській (81 м2) міських радах.
Із об’єктів соціальної сфери у січні–вересні 2016р. прийнято в експлуа­тацію загальноосвітній навчальний заклад в місті Бурштині, кардіологічні палати центральної районної лікарні в Долинському районі, амбулаторно-поліклінічні заклади в містах Івано-Франківську, Коломиї, Богородчанському, Долинському та Рожнятівському районах, фізкуль­турно-оздоровчий комплекс в місті Івано-Франківську, спортивний зал вТлумацькому районі, спортивний майданчик в Коломийському районі, критий басейн для плавання в місті Калуші та сцену на стадіоні в Калуському районі.
Протягом січня–вересня 2016р. в області прийнято в експлуатаціюряд об’єктів і потужностей, серед яких установка для виробництва вібропресованої бетонної продукції в місті Івано-Франківську, відділенняприготування паст в місті Калуші, деревообробнийцех у Рожнятівському районі, майстерня по виробництву меблів у Косівському районі, свердловина газова з розвідувального буріння в Снятинському районі,місцеві трубопроводи для транспортування газу в Долинському,Коломийському і Рожнятівському районах, очисні споруди в місті Галичі,система оборотного водопостачання в Тлумацькому районі, заклади громадського харчування в містах Івано-Франківську, Коломиї,Коломийському, Косівському та Тисменицькому районах, автостанція у Рожнятівському районі, станції технічного обслуговування автомобілів у Долинському та Коломийському районах, автомобільна заправна станція у Долинському районі, готель в Яремчанській міській раді, готельно-відпочинковий комплекс в Тисменицькому районі та інші.
 
 
 
Начальник                                                                                            О.В. Бліннікова

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *