Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Розпочався чемпіонат України з боксу серед юнаків

  

  

В Надвірній розпочався чемпіонат України з боксу серед юнаків. Відкрити масштабне змагання у спорткомплекс ПАТ "Нафтохімік Прикарпаття" зібралася спортивна громада, представники мужнього виду спорту з різних регіонів України, обласна, районна та міська влада.
Серед почесних гостей турніру – гордість України, надвірнянець, заслужений майстер спорту України, двох разовий призер Олімпійських ігор Роман Гонтюк.
Вітаючи гостей та учасників, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Тодорук зазначив, що Надвірнянщина завжди охоче й гостинно приймає гостей, а тим паче – молодих спортсменів. "Вам, юні спортсмени, бажаю перемог – перемог саме в спорті. Дякую всім, хто долучився до організації цього заходу, й у тому числі молодим і амбітним керівникам федерації цього виду, які взяли на себе таке завдання".
Затим урочистим парадом до глядачів вийшли головні учасники дійства – гордість і надія українського боксу – представники 24 областей України, котрі до 23 жовтня виборюватимуть звання чемпіонів України. Загалом у турнірі беруть участь понад триста спортсменів. Присутні на спортивному святі привітали суддівську колегію й побажали чесного оцінювання та заслужених перемог. 
  
  
  
  
  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *