У дусі патріотичного виховання та любові до Батьківщини відбудеться ХХІІ Міжнародний гуцульський фестиваль (ФОТО)


  


  
Про це йшлося під час засідання робочої групи з питань проведення у місті Надвірній ХХІІ Міжнародного гуцульського фестивалю під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка.

Участь у заході взяли керівники профільних управлінь та департаментів облдержадміністрації, які відповідатимуть за проведення дійства, представники громадськості та правоохоронних органів.
Під час засідання присутні проаналізували стан підготовки заходу, визначили перелік організаційних питань та координацію дій  відповідальних за проведення фестивалю людей.
Зокрема, начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Володимир Федорак, ознайомив учасників робочої групи із планом заходів, які відбуватимуться упродовж двох днів на території стадіону «Нафтовик», окреслив кількість учасників та делегацій запрошених на свято.
«Міжнародний гуцульський фестиваль – один із найбільших заходів, які відбуваються на теренах Прикарпаття, – підкреслив Ігор Пасічняк. – Тому пріоритетним завданням організаторів дійства є максимальне сприяння у забезпеченні правопорядку серед  гостей та учасників свята, чіткій координації дій задля належного надання первинної медичної допомоги у разі її необхідності».
Варто зазначити, що у приміщенні Надвірнянської райдержадміністрації працюватиме  оперативний штаб швидкого реагування. Також буде відкрита гаряча телефонна лінія на випадок виникнення надзвичайної ситуації.
  
Зауважимо, що минулого року крізь призму об’єктивних подій, які відбувалися  у східній частині України, було скасовано проведення фестивалю. Тож цьогорічний захід організатори проведуть  під гаслом «Гей, брати-гуцули, сходімося до купи, аби нашу незалежність не змогли звернути!». Відбуватиметься він у дусі патріотичного виховання молоді та громади краю. Як зазначалося під час засідання, кошти, зібрані у рамках фестивалю, будуть передані для учасників антитерористичної операції.
       

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *