Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Учасників АТО лікуватимуть безкоштовно в медичних закладах району – Олександр Кеніз

   

Питання безкоштовного медичного забезпечення для учасників АТО та їхніх сімей обговорювалось під час зустрічі голови райдержадміністрації Олександра Кеніза з бійцями Надвірнянського району.

   

Питання безкоштовного медичного забезпечення для учасників АТО та їхніх сімей обговорювалось під час зустрічі голови райдержадміністрації Олександра Кеніза з бійцями Надвірнянського району.
В зустрічі взяли участь заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, головний лікар центральної районної лікарні Сергій Ємельянчук та керівники відповідних служб райдержадміністрації та місцеві засоби масової інформації.
Відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та згідно з наказом Надвірнянської ЦРЛ від 04.01.2016р. учасникам АТО та їхнім сім’ям будуть надаватись соціальні гарантії. Районною лікарнею укладений договір з комунальною аптекою щодо забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів. За словами головного медика району Сергія Ємельянчука в поліклінічних відділеннях створено «єдине вікно» для позачергового обслуговування учасників антитерористичної операції. Медичний персонал здійснює прийом та скерування даної категорії осіб згідно «Маршруту учасника АТО». Виділено окремий кабінет для реабілітації та підтримки учасників АТО і демобілізованих. Також він наголосив, що буде здійснено моніторинг за проходженням щорічних профілактичних оглядів учасників АТО. Дільничні лікарі-терапевти та лікарі загальної практики відвідуватимуть  поранених учасників АТО, складатимуть медичні паспорти сімей з метою визначення потреб та проведення профілактичних медичних оглядів, а при необхідності будуть скеровувати на лікування в стаціонари району.
Для кращої поінформованості учасників АТО по медичних закладах району будуть розміщені інформаційні буклети.
Слід зазначити, що на Надвірнянщині зареєстровано 351 учасник АТО, 166 з них  отримали  статус учасника бойових дій.  
Підсумовуючи зустріч, Олександр Кеніз відмітив, що керівництво району готове до постійного діалогу з учасниками антитерористичної операції для вирішення будь-яких проблемних питань.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *