Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В Делятинському НВК відкрито басейн.


   В Делятинському навчально-виховному комплексі сьогодні відбулося свято: урочисто відкрили та освятили басейн.


   В Делятинському навчально-виховному комплексі сьогодні відбулося свято: урочисто відкрили та освятили басейн.
Ще понад 18 років тому було збудоване приміщення дитячого басейну, проте через технічні неполадки він не функціонував. В 2012 році завдяки клопотанню тодішнього голови обласної ради Олександра Сича, керівництва райдержадміністрації та районної ради та начальника відділу освіти Михайла Винника було профінансовано ремонтні роботи басейну. Кошти виділено з обласного бюджету – 147 тис. грн. та з районного бюджету – 49,5 тис. грн.
І ось зараз вже офіційно відбулося відкриття поки єдиного басейну в закладах освіти району.
Приміщення освятив священник смт. Делятин – о. Іван. З вітальним словом виступив голова РДА Юрій Касіянчук: «Мені подвійно приємно, бо я і моя сім’я звідси родом, тут усе мені рідне. Нам необхідно зробити все, щоб басейн в школах став стандартом, щоб наші діти жили краще та росли здоровими, розумними та успішними». З вітаннями до працівників та учнів НВК звернулися голова районної ради Василь Попович, який зауважив, що це вже третій об’єкт в 2013 році, який відкривається в районі, селищний голова смт. Делятин Михайло Косило.
Також завітали гості з обласного центру: директор департаменту освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Сергій Дерев’янко, керуючий справами обласної ради Іван Данилюк та голова обласної громадської ради при облдержадміністрації Валерій Старченко, які крім щирих вітань подарували обладнання для басейну, порохотяг та вручили Почесні грамоти голови облдержадміністрації в. о. директора НВК Галині Черленюк, завгоспу НВК Володимиру Савчуку, працівнику НВК – Михайлу Мисюку.
В. о. директора НВК Галина Черленюк повідомила, що в басейні займаються діти дошкільного віку та учні молодших класів – всього 236 осіб. З ними працює тренер-викладач. Обладнані душові та роздягальні, вода підігрівається до необхідної температури, басейн приймає дітей 5 днів у тиждень.
Кожна група чи клас займається в басейні 2 рази на тиждень – діти виконують вправи на воді чи під водою. Також діють 2 оздоровчі групи для дітей з обмеженими фізичними можливостями, де займається 15 дітей.
Крім того в НВК діє фізіотерапевтичний кабінет, де діти мають змогу проходити реабілітаційні та профілактичні процедури на кварцових лампах, інгаляторах тощо.
Побажаємо вихованцям Делятинського НВК та всім дітям міцного здоров’я. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *