В Надвірній відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника

В Надвірнянській центральній районній лікарні відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня медичного працівника, який традиційно святкують у третю неділю червня.

Цього дня на святкування прийшли перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, голова районної ради Іван Гурмак та міський голова Зіновій Андрійович, отець-декан Андрій Бакота УГКЦ .
Від імені голови районної державної адміністрації Олександра Кеніза Богдан Зеленчук побажав медикам Надвірнянщини та їхнім родинам міцного здоров’я, благополуччя і добра.«Професія медика завжди користуватиметься пошаною й буде затребуваною в усі часи. Бо саме від професійності лікаря, його чуйності залежить збереження здоров’я нації, гармонійний розвиток суспільства і держави», – зазначив Богдан Зеленчук.
Із професійним святом щиро вітав колег головний лікар ЦРЛ Сергій Ємельянчук, який наголосив на вагомій ролі кожного, хто надає медичну допомогу краянам. Подякував за сумлінну щоденну працю, врятовані життя, виявлені піклування та увагу до пацієнтів.
За особливі заслуги і розвиток галузі охорони здоров’я, вагому громадську позицію надвірняських медиків нагородили грамотами, подяками та відзнаками «За заслуги перед Надвірнянщиною».
Особливу атмосферу для працівників медичної галузі створили вихованці районного центру дитячої творчості та патріотичного виховання молоді.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *