Сьогодні в онлайн-режимі відбувся телеміст між Донеччиною та Івано-Франківщиною

16 березня в рамках проєкту «Івано-Франківщина та Донеччина будують мости для співпраці» в облдержадміністрації відбувся телеміст «Онлайн-дні Донеччини на Івано-Франківщині». Його мета — продемонструвати кращі практики східного регіону задля впровадження корисного досвіду на Прикарпатті, налагодити соціальні, культурні, економічні зв’язки двох областей України.
Івано-Франківщину представляли заступник голови облдержадміністрації Світлана Онищук, керівники профільних департаментів та управлінь ОДА – представники робочої групи з організації проєкту.

Представники робочої групи Донецької облдержадміністраці презентували свій регіон і подальше бачення співпраці у сферах економіки, розвитку малого і середнього підприємництва, освіти та культури.

Зокрема, в економічній сфері для спільних проектів було запропоновано забезпечувати Прикарпаття машинобудівною продукцією підприємств Донеччини, спільна участь у проєкті «Схід-експо», сприяння розвитку мікро-, малого та середнього бізнесу.

Учасники зустрічі мали змогу перегянути презентації «Інвестиційного паспорту Донецької області» та відеоролики про регіон і його культурні фестивалі.

В освітній галузі донеччани запропонували долучитися до проектів «Євроклуби в закладах освіти», « Моє місто/село на долоні», «Дистанційна освіта школярів». Також окремої уваги заслуговує молодіжна платформа БУР (будуємо Україну разом).

Представники управління культури і туризму Донецької ОДА презентували кращі практики своєї діяльності, зокрема фестиваль «Дике поле – шлях до Європи».

За результатами зустрічі обидві сторони висловили готовність до подальшої співпраці. Досягнуто домовленості про створення спільного чату, своєрідної «скарбнички», де всі учасники будуть обмінюватися думками та розміщувати свої пропозиції, так звані «скарби» задля подальшого їх спільного використання та втілення у життя.

«Ми різні, але ми рівні», – наголошувалося у виступах представників Прикарпаття та Донеччини.

Додамо, що захід проводився за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID).

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *