Аби запобігти ризику потрапляння області до «жовтої» зони, закликаємо усіх до вакцинації

Епідемічна ситуація в Україні, зокрема й на Прикарпатті погіршилася, позаяк рівень захворюваності на COVID-19 постійно збільшується. З метою оперативного реагування на ускладнення епідситуації сьогодні відбулася онлайн-нарада під головуванням заступника міністра – головного державного санітарного лікаря України Ігоря Кузіна.

Івано-Франківщину на нараді представляли директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Дмитренко, начальник головного управління Держпродспоживслужби в області Роман Гурський та заступник генерального директора ДУ «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Тетяна Джус.

На нараді йшлося про ризик перейти до «жовтої» зони вже ближчим часом. Тоді майже на всій території України, та Івано-Франківщини зокрема, діятимуть суворіші карантинні обмеження. Щоб цьому запобігти, в першу чергу, потрібно збільшити кількість вакцинованих осіб та якомога скоріше сформувати колективний імунітет. Фахівці наголошують й на потребі своєчасних оглядів та закликали не займатися самолікуванням, а при перших симптомах звертатися до лікаря.

До цього закликав й директор департаменту охорони здоров’я ОДА Ігор Дмитренко. За його словами, для масової імунізації в області в всі відповідні умови. Станом на сьогодні на Прикарпатті функціонують 121 пункт щеплення і 10 центрів вакцинації від коронавірусу та доступні якісні й ефективні вакцини.

«Масова вакцинація – потрібна не лише для того, щоб вберегтися від важкого перебігу хвороби та летальних наслідків від цієї недуги, а й зменшити навантаження на лікувальні заклади в разі стрімкого росту захворювання на COVID-19», – зазначив Ігор Дмитренко.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *