Богдан Футерко: За програмою Президента України «Велике будівництво» в Косові зводять два об’єкти

За дорученням голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук заступник голови Богдан Футерко проінспектував об’єкти програми «Велике будівництво» на Косівщині.

Це – культурно-мистецький центр «Дзбан» (нове будівництво) та добудова спортзалу до школи у селі Старий Косів.

Тут ведуться будівельні роботи у культурно-мистецькому центрі «Дзбан» та ремонтні, внутрішньо-оздоблювальні роботи, прокладання внутрішньої системи каналізації, водопостачання та опалення в шкільному спортзалі.

Додамо, що для реалізації програми «Велике будівництво» на Прикарпатті залучено з державного фонду регіонального розвитку – 197,3 млн грн, місцевого бюджету – 33,4 млн грн.

Довідково

Проект «Дзбан» інноваційний як у подачі архітектурної будівлі, оскільки зображена у креативній, символічній формі, що не має аналогів не тільки в Україні, а й в світі, так і в його внутрішній технічній розробці, що передбачає широкі варіативні можливості експлуатації та використання життєдіяльності культурно-мистецького центру.

Реалізація проекту сприятиме розвитку туристичної інфраструктури, збереженню автентичних народних ремесел, самовираженості мешканців краю, розширенню туристично-рекреаційної зони Косівщини, розвитку підприємництва, зростанню економічно-інвестиційної привабливості регіону, залученню додаткових коштів в економіку регіону.

Проектом передбачено будівництво триповерхової будівлі у формі глечика «Дзбан», де будуть розташовані мінікінотеатр, лекторій, конференц-та виставковий зали, гончарна майстерня, бібліотека, читальний зал. Крім зазначеного, передбачається проведення загально-будівельних, внутрішніх сантехнічних, електромонтажних, інженерних робіт, благоустрою та озеленення території.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *